Motocykl - Pasja, hobby

Kochasz motocykle? Zadbaj o pełne bezpieczeństwo – Twoje i ulubionej maszyny

Obecnie w Polsce zarejestrowanych jest już ponad 1,3 miliona motocykli. Z myślą o stale rosnącej grupie użytkowników ERGO Hestia przygotowała zakres ubezpieczenia idealnie spełniający potrzeby motocyklistów. A o tym, jakie one są, najwięcej mówią statystyki wypadków. Choć liczba tych ostatnich wciąż spada, to jednak wsiadając na motocykl musimy mieć świadomość, że w chwili wypadku jesteśmy narażeni na ryzyko o wiele poważniejszych urazów niż kierowca samochodu, którego chroni karoseria, pasy, poduszka powietrzna. Motocyklista ma tylko kask i swój strój.

W ramach kompleksowej ochrony możesz wybrać ubezpieczenie obowiązkowe OC, Autocasco, ubezpieczenie Assistance i ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Oprócz troski o swoją maszynę, warto również zadbać o ubezpieczenie kierowcy i pasażera.

W Autocasco do wyboru masz wariant od utraty motocykla (szkoda całkowita lub kradzież, czyli najczęstsze szkody motocyklistów) oraz pełen zakres w wariancie ASO lub w wariancie kosztorysowym, obejmujący też szkody parkingowe i akty wandalizmu. To ubezpieczenie to odpowiedź na wszystkie lęki motocyklistów, często obawiających się kradzieży i mających świadomość, że po wypadku motocykl niejednokrotnie nadaje się już tylko na złom.

W wypadku bardzo ważne jest dobre ubezpieczenie Assistance, które zagwarantuje Tobie i Twojemu pasażerowi, że nie zostaniecie pozostawieni sami sobie gdzieś na pustej autostradzie. Assistance Awaria i Wypadek to bezgotówkowa organizacja i pokrycie kosztów holowania do serwisu lub innego wskazanego przez Ciebie miejsca. To również pojazd zastępczy nawet na 5 dni i to na terenie całej Europy! W razie niemożności kontynuowania podróży zarówno Ty, jak i Twój pasażer możecie liczyć na zakwaterowanie. Obawa o całkowite unieruchomienie motocykla wcale nie musi się spełnić – nasze Centrum Alarmowe podejmie próbę uruchomienia pojazdu, jeśli tylko będzie to możliwe.

PATRON Sp. z o.o.
20-301 Lublin , ul. Fabryczna 3/3
NIP: 9462665520 REGON: 366198197
KRS: 0000656404
 +48 81 446 59 45
 +48 663 959 007
 info@eubezpieczenia.eu
 PATRON Sp. z o.o.